dkFlag Made in denmark

Find os

Beauté Pacifique
Smedevænget 10
9560 Hadsund
Danmark
Se på kort / Kørselsvejledning

Telefon: +45 98 57 31 00
Fax: +45 98 57 31 04
E-mail: kontakt@beaute-pacifique.com

CVR nr. 48311210

Beauté Pacifique Ambulatoriet
Smedevænget 12
9560 Hadsund
Danmark
Se på kort / Kørselsvejledning

Telefon: +45 98 57 21 00
Email: ambulatoriet@beaute-pacifique.com

Produktspørgsmål

Har du spørgsmål til vores produkter eller emballage, kontakt os da venligst på

kontakt@beaute-pacifique.com

Webshop

Beauté Pacifique
Smedevænget 10
9560 Hadsund
Danmark

Kontakt os alle hverdage fra 8.00-16.00 på tlf. 98 57 31 00

eller send os en mail på shop@beaute-pacifique.com. Vi besvarer din e-mail indenfor to hverdage.

Ledelse

Amalie A. K. Andersen
CEO
Telefon: +45 98 57 31 00
E-mail: amalie@beaute-pacifique.com

 

Flemming K. Christensen
Founder / Director R&D
Telefon: +45 98 57 31 00

Eksport

Anja Skytte Mosbæk
Export Manager
Telefon: + 98 57 31 00
Mobil: + 45 41955427
E-mail: asm@beaute-pacifique.com

Mette Schulhauser Nielsen
International Training
Telefon: + 98 57 31 00
Mobil: + 41 95 54 24
E-mail: msn@beaute-pacifique.com

Janne Hayes Jacobsen
Export Coordinator
Telefon: +98 57 31 00
Mobil: + 45 41 95 54 14
E-mail: janne@beaute-pacifique.com

Marketing

Lotte Tranberg Jakobsen
Teamleder, Marketing & Kommunikation
Direkte: +45 96 57 25 85
E-mail: lotte@beaute-pacifique.com

Torben Holt Pedersen
Design & Style Counsellor
Direkte: +45 96 57 25 89
E-mail: torben@beaute-pacifique.com

Sille Hjorth
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: sille@beaute-pacifique.com

Casper Justesen Nielsen
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: casper@beaute-pacifique.com

Sofie Noer
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: sofie@beaute-pacifique.com

Mette Schaumann
Grafiker

Christina Bech
Grafiker

Matthew Burnett
Video- og stillfotograf

Thenusa Jeyakumar
Studiemedhjælper

Sarah Linde Clausen
Marketingpraktikant

Salg

Sandra H. Andersen
Distriktschef
Mobil: +45 41 95 54 02
E-mail: sandra@beaute-pacifique.com

Gitte Mayland
Salgskoordinator og træner – Jylland
Mobil: 31 77 31 94
E-mail: gitte@beaute-pacifique.com

Mie Groth Hansen
Salgskoordinator og træner – Sjælland
Mobil: +45 31 77 36 38
E-mail: mie@beaute-pacifique.com

Ann Ditlev Nielsen
Senior Beauty Advisor
Mobil: +45 20 61 61 36
E-mail: ann@beaute-pacifique.com

Mona Holm
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 31 17 04 95
E-mail: mona@beaute-pacifique.com

Silvia Haugaard
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 95 54 22
E-mail: silvia@beaute-pacifique.com

Maria Kroll
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 95 54 21
E-mail: maria@beaute-pacifique.com

Lis Kildeberg
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 21 53 41
E-mail: lis@beaute-pacifique.com

Louise Birkeskov
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 22 28 62
E-mail: lb@beaute-pacifique.com

Mette Grant Svane
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 95 54 10
E-mail: mette@beaute-pacifique.com

Sanne Abildgaard
Salgskoordinator – Fyn
Mobil: +45 31 77 31 00
E-mail: sanne@beaute-pacifique.com

Bettina Michaelsen
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 21 53 55
E-mail: bm@beaute-pacifique.com

Louise Kure Hansen
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 95 54 16

Bonnie Hoff Petersen
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 21 53 56
E-mail: bonnie@beaute-pacifique.com

Natasha Börner
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 71 95 54 03
E-mail: natasha@beaute-pacifique.com

Administration

Hanne Møller Andersen
Accountant
Telefon: +45 96 57 25 84
E-mail: accounting@beaute-pacifique.com

Mille R. Jørgensen
Kontorelev
E-mail: mille@beaute-pacifique.com

Indkøb

Lotte Holst Jensen
Indkøber
Telefon: +45 96 57 25 86
E-mail: lhj@beaute-pacifique.com

Kristina Dornhoff Justesen
Indkøber & Teamleder, Lager
Telefon: +45 96 57 25 80
E-mail: kdj@beaute-pacifique.com

Skin diagnostics by Ultrasound

Niels-Christian Eklund
Sales & Marketing Manager
Telefon: +45 22 86 84 50
E-mail: nce@beaute-pacifique.com

Persondata

Har du spørgsmål til opbevaring og håndtering af Persondata? Kontakt da venligst

Lotte Tranberg Jakobsen
data@beaute-pacifique.com