dkFlag Made in denmark basket Kurv
Produkter i kurven

Find os

Beauté Pacifique
Smedevænget 10
9560 Hadsund
Danmark
Se på kort / Kørselsvejledning

Telefon: +45 98 57 31 00
Fax: +45 98 57 31 04
E-mail: kontakt@beaute-pacifique.com

CVR nr. 48311210

Beauté Pacifique Ambulatoriet
Smedevænget 12
9560 Hadsund
Danmark
Se på kort / Kørselsvejledning

Telefon: +45 98 57 21 00
Email: ambulatoriet@beaute-pacifique.com

Produktspørgsmål

Har du spørgsmål til vores produkter eller emballage, kontakt os da venligst på

kontakt@beaute-pacifique.com

Webshop

Beauté Pacifique
Smedevænget 10
9560 Hadsund
Danmark

Kontakt os alle hverdage fra 8.00-16.00 på tlf. 98 57 31 00

eller send os en mail på shop@beaute-pacifique.com. Vi besvarer din e-mail indenfor to hverdage.

Administration

Flemming K. Christensen
Administrerende direktør
Telefon: +45 98 57 31 00

Amalie A. K. Andersen
General manager / COO
Direkte: +45 96 57 25 81
E-mail: amalie@beaute-pacifique.com

Hanne Møller Andersen
Accountant
Direkte: +45 96 57 25 84
E-mail: accounting@beaute-pacifique.com

Janne Hayes Jacobsen
Export Coordinator
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: janne@beaute-pacifique.com

Lotte Tranberg Jakobsen
Teamleder, Marketing & Kommunikation
Direkte: +45 96 57 25 85
E-mail: lotte@beaute-pacifique.com

Torben Holt Pedersen
Design & Style Counsellor
Direkte: +45 96 57 25 89
E-mail: torben@beaute-pacifique.com

Maja Hansen
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: maja@beaute-pacifique.com

Louise Laugesen
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: louise@beaute-pacifique.com

Nana Jakobsen
Marketingmedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: nana@beaute-pacifique.com

Mette Schaumann
Grafiker

Gabriella Louise Dam
Mediegrafikerelev

Steffen B. Petersen
Professor, Scientific Manager
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: steffen@beaute-pacifique.com

Anja Ravnsbæk
R&D / Safety Assessment
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: anja@beaute-pacifique.com

Lotte Holst Jensen
Indkøber
Direkte: +45 96 57 25 86
E-mail: lhj@beaute-pacifique.com

Carsten Søndermark Jepsen
Indkøber
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: carsten@beaute-pacifique.com

Betina Hove Hansen
Intern Salgsassistent
Telefon: +45 98 57 31 00
E-mail: bhh@beaute-pacifique.com

Camilla Milword
Assistant Manager
Telefon: +45 96 57 25 83
E-mail: camilla@beaute-pacifique.com

Kristina Dornhoff Justesen
Teamleder, Lager
Telefon: +45 96 57 25 80
Email: kdj@beaute-pacifique.com

Marigona Thaqi
Lagermedarbejder
Telefon: +45 98 57 31 00
E-mail: ordre@beaute-pacifique.com

Maria Lynge Nielsen
Lagermedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: ordre@beaute-pacifique.com

Terese Kajser
Lagermedarbejder
Telefon: +98 57 31 00
E-mail: ordre@beaute-pacifique.com

Salg

Sandra H. Andersen
Distriktschef
Mobil: +45 41 95 54 02
E-mail: sandra@beaute-pacifique.com

Gitte Mayland
Salgskoordinator og træner – Jylland
Mobil: 31 77 31 94
E-mail: gitte@beaute-pacifique.com

Mie Groth Hansen
Salgskoordinator og træner – Sjælland
Mobil: +45 31 77 36 38
E-mail: mie@beaute-pacifique.com

Ann Ditlev Nielsen
Seninor Beauty Advisor
Mobil: +45 20 61 61 36
E-mail: ann@beaute-pacifique.com

Mona Holm
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 31 17 04 95
E-mail: mona@beaute-pacifique.com

Silvia Haugaard
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 95 54 22
E-mail: silvia@beaute-pacifique.com

Marianne Skov Jensen
Kosmetiker – Jylland
Mobil: +45 41 95 54 20
E-mail: marianne@beaute-pacifique.com

Maria Kroll
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +45 41 95 54 21
E-mail: maria@beaute-pacifique.com

Lis Kildeberg
Salgskoordinator – Jylland
Mobil: +41 21 53 41
E-mail: lis@beaute-pacifique.com

Mette Grant Svane
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 95 54 10
E-mail: mette@beaute-pacifique.com

Line Charlotte Lindberg Trænk
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 22 86 84 50
E-mail: line@beaute-pacifique.com

Sanne Abildgaard
Salgskoordinator – Fyn
Mobil: +45 31 77 31 00
E-mail: sanne@beaute-pacifique.com

Sine Duch-Svenson
Salgskoordinator – Jylland
E-mail: sine@beaute-pacifique.com

Bettina Michaelsen
Salgskoordinator – Sjælland
Mobil: +45 41 21 53 55
E-mail: bm@beaute-pacifique.com

Persondata

Har du spørgsmål til opbevaring og håndtering af Persondata? Kontakt da venligst

Lotte Tranberg Jakobsen
data@beaute-pacifique.com

Ledige stillinger

Du er altid velkommen til at sende os en uopfordret ansøgning på kontakt@beaute-pacifique.com.